אודות חברת סולמות חגית (1990) בע"מ

 

מדיניות האיכות של חברת סולמות חגית [1990] בע''מ הינה לספק ללקוחותיה מוצרים ושירותים באיכות העונה ואף עוברת את ציפיותיהם וגבוהה מהנדרש בתקן הרשמי. רשת השיווק של החברה פרוסה בכל רחבי הארץ ומספקת מוצרים במהירות וביעילות. הנהלת סולמות חגית ועובדיה רואים באיכות השירות, ואספקת המוצר בזמן המתאים, יעד אסטרטגי עליון, אשר השגתו חיונית להמשך קיומה, שגשוגה והתפתחותה של החברה.מפעל ייצור הסולמות שלנו, הוא הגדול בישראל. הסולמות מיוצרים על פי ידע יחודי. למפעל יכולת התאמת סולמות לדרישות הלקוח. למפעל יכולת תכנון וייצור של במות עבודה מיוחדות, גשרי מעבר, פלטפורמות.טכנולוגיות ייצור הסולמות שלנו הן הטובות בישראל ומשתפרות בהתמדה.הנהלת החברה פועלת בעקביות ליצירת סביבת עבודה בה כל עובד יכול לתרום לשיפור איכות המוצר והשירות, תוך עידוד השאיפה למצויינות.

סולמות חגית

 

הנהלת החברה פועלת בעקביות ליצירת סביבת עבודה בה כל עובד יכול לתרום לשיפור איכות המוצר והשירות, תוך עידוד השאיפה למצויינות. הנהלת החברה מחוייבת לשיפור מתמיד באיכות המוצר והשירות.

האחריות לאיכות חלה על כל עובדי החברה.

הסמכת מכון התקנים ל- 2015- 9001 ISO ותו תקן לסולמות העץ, ולסולמות נשענים מאלומיניום המיוצרים במפעלנו מעידים כי אנו בדרך הנכונה.

אורי לעדן

מנכ"ל

הצוות שלנו
נעמה וייסמן

נעמה וייסמן

מנהלת ייבוא וייצוא שלחו לי אי-מייל

חגית בן יעקב

חגית בן יעקב

מנהלת שיווק שלחו לי אי-מייל

חני כהן

חני כהן

סוכנת מוסדות וארגונים שלחו לי אי-מייל

עטאא אבו ג'אבר

עטאא אבו ג'אבר

נציגת מכירות שלחו לי אי-מייל

אימאן אלטורי

אימאן אלטורי

נציגת מכירות שלחו לי אי-מייל

כרמלה

כרמלה

מנהלת מחסן שלחו לי אי-מייל

מרגריטה

מרגריטה

מנהלת חשבונות שלחו לי אי-מייל